KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13588316

nr 1358 8316

Svend Sinding Christensen

(1898-1980), Danmark

Oljemålning, Köpenhamn, monogramsignerad. Olja på duk, 26x34 cm

Svend Sinding Christensen, dansk konstnär född 1898, död 1980.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:55:02

2/11 18:45:09 1      Vinnande bud

Svend Sinding Christensen

Läs mer om Svend Sinding Christensen